aktualności
Sobota dla pań
Imprezy z okazji Dnia Kobiet
dodane przez: admin
ostatnio edytowane: 2017-03-08 23:40:21

Na sobotę, 11 marca, pracownicy Chodzieskiego Domu Kultury zaplanowali program związany z obchodami Międzynarodowego Dnia Kobiet. Imprezy rozpoczną się koncertem zatytułowanym "Za zdrowie Pań!" , który rozpocznie się o godzinie 16.00 w sali widowiskowej ChDK. Na scenie domu kultury, ze specjalnym repertuarem, wystąpi Orkiestra Dęta Chodzieskiego Domu Kultury oraz jej przyjaciele. 

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Zapraszają organizatorzy - Chodzieski Dom Kultury i Burmistrza Miasta Chodzieży. Koncerty chodzieskiej orkiestry z okazji Dnia Kobiet cieszą się dużą popularnością. W repertuarze znajdują się zarówno utwory instrumentalne, a także standardy piosenki rozrywkowej takich wykonawców jak Frank Sinatra, czy Michael Bublé.

Natomiast wieczorem w ChDK odbędzie się okolicznościowe "Disco w starym stylu" z okazji Dnia Kobiet. Impreza rozpoczyna się o godzinie 21.00. Panie tego dnia nie płacą za wstęp. Bilet dla panów kosztuje 10 zł. Dyskotekę poprowadzi DJ Tomiigraj. Organizatorzy informują o ograniczonej liczbie miejsc siedzących. W sprawie rezerwacji stolików należy kontaktować się pod numerem telefonu 604-442-707.

 

powrót do strony głównej