aktualności
Z okazji Dnia Osób z Niepełnosprawnością
Wyjątkowy koncert
dodane przez: admin
ostatnio edytowane: 2017-11-17 21:09:22
W sobotę 2 grudnia, z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z NIepełnosprawnościami, w Chodzieskim Domu Kultury odbędzie się impreza pod hasłem "Wszyscy Jesteśmy Równi" zorganizowana przez Stowarzyszenie Osób po Endoprotezoplastyce Biodra BIODERKO i Miejskiego Pełnomocnika ds Osób Niepełnosprawnych. 
Główną atrakcją spotkania będzie koncert Zespołu Na Górze - wyjątkowej rockowej grupy, która przetarła muzykom niepełnosprawnym drogę na wielkie sceny i do ogólnopolskich mediów. Impreza rozpoczyna się o godzinie 11.00. Organizatorzy zapowiaW sobotę 2 grudnia, z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z NIepełnosprawnościami, w Chodzieskim Domu Kultury odbędzie się impreza pod hasłem "Wszyscy Jesteśmy Równi" zorganizowana przez Stowarzyszenie Osób po Endoprotezoplastyce Biodra BIODERKO i Miejskiego Pełnomocnika ds Osób Niepełnosprawnych. 
Główną atrakcją spotkania będzie koncert Zespołu Na Górze - wyjątkowej rockowej grupy, która przetarła muzykom niepełnosprawnym drogę na wielkie sceny i do ogólnopolskich mediów. Impreza rozpoczyna się o godzinie 11.00. Wydarzenie zostało objęte patronatem Burmistrza Miasta Chodzieży, a partnerami imprezy są: Miejski Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Chodzieski Dom Kultury. 
powrót do strony głównej